Україна готова боротися з Росією у морі?
У той час як напруженість Азовського моря протікала протягом місяців - головним чином, за рахунок того, що російські війська збільшували свою присутність у спільних водах, затримуючи та "переслідувавши" комерційні судна, що входили і залишали українські порти, мало хто очікував, що Москва відкриє новий фронт у своєму конфлікті в Україні, напавши на воєнні судна в неділю, внаслідок чого передбачалося поранення судна, поранення з української сторони, затримання трьох воєнно-морських суден та затримання 23 військовослужбовців.
Президент Трамп був у Флориди, що грає у гольф, і роздумує про його провисання політичної долі. Прем'єр-міністр травня в Брюсселі боровся за її політичне виживання, а французький Еммануель Макрон займався насильницькими всенародними вуличними протестами.
Як і з примусовою анексією Криму в 2014 році та наступною окупацією Донецька та Луганська на сході України, російські сили та їх представники, як правило, страйкують, коли Захід дивиться по-іншому
Морські сутички в неділю є першим інцидентом відкритої агресії між двома сторонами майже п'ятирічного конфлікту і викликали гучні дзвінки в багатьох європейських столицях.
До цих пір російська агресія в Україні характеризувалася "маленькими зеленими людьми", що залягали над територією та захопили ключові державні установи. Ще до цього дня Росія заперечує втручання у конфлікт на сході України (хоча Організація з безпеки і співробітництва в Європі неодноразово виявила і повідомляла про військові конвої, які перетинають російський кордон під покровом темряви).
Президент України Петро Порошенко був підданий критиці за те, що він затягнув ноги на зміцнення оборонних здібностей України на морі, включаючи пізнє схвалення з боку Сполучених Штатів двох колишніх бригад на 120 футів. Якщо б Росія поставила амфібійний штурм на узбережжі Азовського узбережжя України, то вона зіткнеться з малою опозицією.
Проте Порошенко вміє будувати коаліцію в останню хвилину і відсторонити неминучу політичну смерть - як він зробив у понеділок, щоб парламентарії прийняли свою декларацію про воєнний стан. Залишається з'ясувати, чи може цей мільярдер, так званий "Шоколадний король", може з'явитися вчасно для виборів наприкінці березня, як патріотичний сильний, придатний дивитись на російського ведмедя
Маттія Нелєс, в блоге в понеділок в Атлантичній раді під назвою "Чому військове законодавство заощаджує демократію України", говорить, що сфери недержавного становища опинилися в регіонах, "найбільш критичних щодо президента".
Але, незважаючи на сердиті заяви в Раді Безпеки ООН та в місцях розташування НАТО та Європейського Союзу, подальші каральні дії є дуже сумнівними, особливо, коли Сполучені Штати відмовляються від своєї ролі світового міліціонера. Як і Китай, з її агресивними діями в Південно-Китайському морі Росія продовжуватиме діяти безкарно, якщо її поведінка не призведе до суворих наслідків.
Comments
Post a Comment